Ustroń, ul. Ignacego Daszyńskiego 73

szkoleniowcy

Nasi szkoleniowcy:

Aleksandra Latos

Wizażystka z zawodu i pasji. Temat makijażu towarzyszy mi przeszło 10 lat kiedy to poraz pierwszy podjęłam edukację w tym kierunku. Wiedzę i doświadczenie zbierałam ucząc się pod okiem Karoliny Matraszek i Daniela Sobieśniewskiego w warszawskiej szkole PRO Make-Up Academy. Przez dwa lata byłam wizażystką marki MAC Cosmetics. Uczestniczyłam w wielu warsztatach makijażowych u utalentowanych polskich i zagranicznych wizażystów pod których okiem szlifowałam zaawansowane techniki makijażowe. Współpracuję z klientkami indywidualnymi, w tym pannami młodymi dbając o ich wizerunek. Przygotowuję makijaże do sesji zdjęciowych, współpracuję z agencjami reklamowymi przy eventach tematycznych. Finalistka polskiej edycji Face Awards 2018. Wielka miłośniczka eksperymentów ze strukturą i kolorem w makijażu. Aktywna w social mediach dzielę się swoimi pracami, które wykonuję na klientach, modelkach i często też na samej sobie.

Ricardo Florez

Nazywam się Ricardo Florez i moją pasją są masaże. Pochodzę z Peru, jestem masażystą oraz instruktorem Spa, z ponad 16-letnim doświadczeniem.
Pragnę podzielić się moim zamiłowaniem do masażu również z Państwem.
Jednym z moich ulubionych masaży jest masaż holistyczny, który ma dla mnie ogromne znaczenie. Wszystko co istnieje na tym świecie jest otoczone przez niezwykłą, nie mająca limitów energię, którą umożliwia uwolnić oraz zrównoważyć ten oto masaż.
Masaż nie tylko jest zjawiskiem fizycznym, ale też emocjonalnym, pełnym energii, miłości oraz intymności.
Jest to sztuka, która porusza serca tych, którzy pragną odczuć przyjemność wewnętrzną.
Podczas moich zabiegów, używam naturalnych narzędzi, takich jak: Palo Santo (Święty Patyk), jest to naturalna peruwiańska roślina, która wydaje jedyny w swoim rodzaju aromat, służący do czyszczenia złych energii i regeneracji umysłu mojego klienta, oraz za pomocą perfum nazwanych Agua De Florida (Floriańska Woda), osiągamy możliwość zmienienia odczucia naszych receptorów, dzięki czemu poprawiamy swoje zdrowie oraz samopoczucie.
Będąc w Peru, pracowałem w luksusowym Hotelu Spa 5* oraz szkoliłem dużą liczbę masażystów, mających również duże doświadczenie w swoim zawodzie, oraz miejscowych terapeutów, pochodzących z Machu Picchu.
Na ten moment udzielam kursów masażu oraz dokształcam masażystów i fizjoterapeutów.
Nie tylko pragnę rozpowszechniać techniki masażu, ale także chcę rozwijać samego siebie, uczestniczyć w kursach, obserwować profesjonalnych masażystów. Dąże do zwiększenia wiedzy na temat poświęcanej uwagi dla klienta, pracy SPA oraz protokołów The Leading Hotels of the World (LHW).
Jeśli byliby Państwo chętni poświęcić mi swój czas, aby brać udział w moich szkoleniach i dać mi możliwość pokazania Państwu moich umiejętności, a także przeprowadzenia ciekawej rozmowy na temat masaży z całego świata, byłbym zaszczycony.

 

mgr Karolina Krysta

Absolwentka Akademii Górnośląskiej
kierunku Kosmetologia na wydziale medycznym oraz absolwentka studiów magisterskich II stopnia, specjalizacji kosmetologii estetycznej. Manager zarządzający działem kosmetologii w Yennefer Medical Spa. Wyspecjalizowana w zabiegach z zakresu laseroterapii oraz wszystkich rodzajach mezoterapii. Wykładowca w Technikum Usług kosmetycznych. Jako szkoleniowiec może pochwalić się nie tylko doskonała wiedzą merytoryczną, ale wieloletnia praktyką zawodową. Wymagająca i dokładna, skrupulatnie przestrzegająca zasad bezpieczeństwa i higieny przeprowadzanych zabiegów.

 

Justyna Samiec

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku kosmetologia, oraz absolwentka studiów podyplomowych z zakresu makijażu permanentnego. Posiada szeroką wiedzę z zakresu kosmetyki, kosmetologii, promocji i profilaktyki zdrowia, stylizacji paznokci, pielęgnacji dłoni i stóp, zasad antyseptyki, dezynfekcji i sterylizacji. Ukończyła szkolenia podologiczne (marka Podopharm i Gehwol). Manager działu podologicznego i stylizacji dłoni i stóp w Yennefer Medical Spa.
Posiada ogromne zdolności manualne, dlatego wszystkie jej prace cechuje ogromna staranność i perfekcja wykonania. Mimo ogromnej wiedzy którą chętnie się dzieli ze swoimi kursantami, kontynuuje naukę i korzysta regularnie ze szkoleń aby być na bieżąco z trendami i postępami w branży.

 

Dagmara Wodyńska

Pasjonatka Nail Art i wszystkich trudnych wyzwań w stylizacji paznokci. Szkoleniowiec wewnętrzny w Yennefer Medical Spa.
Absolwentka Szkoły Instruktorskiej Doroty Bujok. Jako niezależny Instruktor nie związany z żadną marką do perfekcji opanowała wyszukiwanie najlepszych jakościowo produktów dostępnych w ogromnej ofercie na rynku. Od lat doceniana przez klientów za niesamowitą perfekcję wykonania, trwałość stylizacji, oraz zdolności manualne.
Swoim doświadczeniem dziś chętnie dzieli się na szkoleniach dla początkujących, ale także doświadczonych stylistek paznokci.

 

Justyna Dawid

Fizjoterapeuta, masażystka, Specjalista Linergista, szkoleniowiec. General Manager oraz twórczyni marki Yennefer Medical Spa.W zawodzie pracuje od 20 lat. Po 8 latach pracy w placówkach medycznych zdecydowała się otworzyć swój własny gabinet, który cieszył się ogromną popularnością. Od roku 2012 gabinet przekształcił się w firmę, ktora dziś zatrudnia ponad 20 osób. Prócz ogromnego zaplecza zabiegowego dla klientów indywidualnych firma prowadzi szkolenia dla specjalistów z branży beauty i masażystów. Jako szkoleniowiec preferuje indywidualne podejscie do kursanta, dzieli się wiedzą nie tylko z zakresu procedury zabiegowej, ale także obsługi okołozabiegowej - organizacji stanowiska i marketingu.

Kontakt

Ustroń
Yennefer Medical SPA
ul. I.Daszyńskiego 73
43-450 Ustroń
pn - pt 9:00 - 20:00
sob. 9:00 - 15:00
przewiń do góry