Ustroń, ul. Ignacego Daszyńskiego 73

Szkolenia

Oferta Szkoleniowa

Firma Yennefer Medical Spa powstała w 2011 roku. Nasze doświadczenie opieramy na wieloletniej pracy praktycznej z klientem. Przez 12 lat nasza kadra szkoliła się w dziesiątkach miejsc. Niestety, wiele z tych szkoleń pozostawiało wiele do życzenia mimo wysokich kosztów i nie spełniło naszych oczekiwań, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, jakie sami chcielibyśmy odwiedzić. Podzielimy się z Tobą wiedzą praktyczną i teoretyczną, posłużymy radą i podzielimy się wieloletnim doświadczeniem. Tu nauczysz się uczciwego podejścia do zawodu, bezpiecznego i przede wszystkim skutecznego wykonania usługi, oraz umiejętności wyróżnienia się na tle konkurencji. Szkolenia prowadzimy w kameralnej atmosferze naszej prywatnej sali szkoleniowej, będącej częścią salonu, gdzie będziesz mogła zaobserwować naszą codzienną pracę i podejście do klienta.

Umożliwiamy współpracę z Powiatowymi Urzędami Pracy. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem RIS: 2.24/00265/2020

Po każdym szkoleniu otrzymujesz imienny certyfikat nabytych umiejętności w języku polskim (na życzenie w angielskim).

 

 

Makijaż od podstaw basic

Data ustalana pod kursanta

Prowadząca: Aleksandra Latos (link)

Kurs skierowany dla osób początkujących pragnących zdobyć pierwsze makijażowe doświadczenie oraz wiedzę, która pomoże postawić pierwsze kroki w świecie makijażu jak i dla osób, które w przeszłości już zdobywały wiedzę, ale obecny czas i trendy wymagają odświeżenia jej i zaktualizowania.

Cena kursu: 4500 zł

Czas trwania: 6 dni (3 zjazdy, w każdym zjeżdzie dwa dni z rzędu)

Pozostało wolnych miejsc: 4

Formularz zgłoszeniowy: pdf  docx

Program szkolenia: pdf

 

 

13-14.05.2023 SZKOLENIE Holistic Kobido

Prowadzący: Ricardo Florez (link)

Kobido spowalnia starzenie się skóry, poprawia owal twarzy, pobudza krążenie krwi i limfy, sprzyja produkcji kolagenu, odnawia naskórek, zmniejsza zmarszczki, obrzęki i cienie, poprawia i wygładza skórę, rozluźnia mięśnie, szyi i dekoltu. Masaż jest bardzo popularny i chętnie wybierany przez klientów. Prowadząc swój gabinet masażu lub chcąc podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, masaż Kobido jest dziś niezbędny ofercie. Będzie też wspaniałym uzupełnieniem zabiegów z zakresu kosmetyki białej i naturalnej.
Profesjonalny Kursy masażu oraz warsztaty przeznaczone są dla osób początkujących, kosmetologów, kosmetyczek, masażystów lub fizjoterapeutów. Gwarantujemy profesjonalną salę wykładową, materiały szkoleniowe, lunch oraz bufet kawowy.
Grupa kameralna, maksymalnie 4 osoby - dzięki czemu prowadzący będzie mógł skupić się na każdym kursancie.

Cena kursu: 1900 zł

Czas trwania: 18h (2 dni po 9h)

Pozostało wolnych miejsc: 1

Formularz zgłoszeniowy: pdf  docx

Program szkolenia:  pdf

 

SZKOLENIE Pedicure + pedicure hybrydowy

Prowadząca: Justyna Samiec (link)

Szkolenie dedykowane osobom które planują rozszerzyć swoją ofertę usług salonowych o pedicure kosmetyczny z malowaniem hybrydą. Szkolenie ma na celu zdobycie wiedzy niezbędnej do wykonania podstawowego zabiegu pielęgnacyjno - estetycznego stóp z zastosowaniem narzędzi takich jak tarka i frezarka.

Cena kursu: 750 zł

Czas trwania: 7h

Pozostało wolnych miejsc: 3

Formularz zgłoszeniowy: pdf  docx

Program szkolenia:  pdf

SZKOLENIE Mezoterapia mikrogłowa

Prowadząca: mgr Karolina Krysta (link)

Szkolenie przeznaczone jest dla osób posiadających wykształcenie kosmetyczne lub medyczne.

Podczs szkolenia kursanci zapoznają się z zasadami obsługi urządzenia, bezpieczeństwem i higieną, oraz poznają techniki pracy. Część praktyczna składa się z pokazu zabiegu przez szkoleniowca, następnie kursanci przechodzą do pracy praktycznej na modelkach pod okiem trenera.

Cena kursu: 800 zł

Czas trwania: 6h

Pozostało wolnych miejsc: 3

Formularz zgłoszeniowy: pdf  docx

Program szkolenia: pdf

SZKOLENIE Manicure hybrydowy

Prowadząca: Dagmara Wodyńska (link)

Manicure hybrydowy to dziś najpopularniejsza metoda stylizacji paznokci. Zabieg, który gwarantuje trwały i idealny manicure bez zadrapań i odpryśnięć przez wiele dni. Instruktor Dagmara Wodyńska przekaże wiedzę o najnowszych produktach i ich możliwościach. Nauczy perfekcujnego opracowania skórek, pracy z frezarką oraz techniki wykonania idealnego manicure. Szkolenie przeznaczone dla osób początkujących oraz tych, które chcą udoskonalić swoją technikę czując niedosyt po innych szkoleniach.

Cena kursu: 600 zł grupowe / 900 zł indywidualne

Czas trwania: 7h

Pozostało wolnych miejsc: 3

Formularz zgłoszeniowy: pdf  docx

Program szkolenia: pdf

Kontakt

Ustroń
Yennefer Medical SPA
ul. I.Daszyńskiego 73
43-450 Ustroń
pn - pt 9:00 - 20:00
sob. 9:00 - 15:00
przewiń do góry