Ustroń, ul. A. Mickiewicza 5

O firmie

Salon Yennefer Medical Spa Ustroń znajduje się w obiekcie położonym wśród zieleni miejskich parków, mającym ponad stuletnią tradycję w zabiegach balneologicznych oraz rehabilitacji. Został wybudowany w 1900 r. i służył kuracjuszom korzystającym z kąpieli borowinowych.

Do Państwa dyspozycji przeznaczonych jest 5 gabinetów zabiegowych, solarium, oraz stała kadra specjalistów z wykształceniem wyższym, kierunkowym. Pracujemy na najwyższej jakości preparatach firm Sesderma, Thalgo, Neauvia, Purles.

Salon Yennefer INDIGO Nailsalon Skoczów w którego ofercie znajduje się stylizacja paznokci, pielęgnacja dłoni i stóp, oraz makijaż permanentny znajduje sie w ścisłym centrum Skoczowa zapeniając swoim klientom latwy dojazd, miejsca parkingowe. Jako salon firmowy INDIGO spełnia najważniejsze kryteria zapewniające wysoką jakość usług - higiena, jakość produktów i profesjonalizm.

Co wyróżnia nas spośród innych salonów?
• Wysoka jakość naszych usług podparta jest pozytywnymi rekomendacjami ze strony klientów w social media,
• W roku 2014, 2016, 2017, 2018 oraz 2019 zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie na Najlepszy Salon Powiatu Cieszyńskiego,
• W roku 2015 nasza placówka zrealizowała pozytywnie I i II etap kampanii społecznej "Mam świadomość jak być zdrowym" spełniając rygorystyczne normy i wytyczne Śląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektoratu Sanitarnego (SANEPID),
• Oba obiekty w których znajdują się nasze salony został przystosowane dla osób niepełnosprawnych, którym zapewniamy fachową opiekę.

Kontakt

Ustroń
Yennefer Medical SPA
ul. A. Mickiewicza 5
43-450 Ustroń
pn - pt 9:00 - 20:00
sob. 9:00 - 13:00
Skoczów
Indigo Nailsalon By Yennefer
ul. Objazdowa 14
43-430 Skoczów
pn - pt 9:00 - 18:00
sob. 9:00 - 13:00
przewiń do góry